Zasady użytkowania strony cedeka.pl


Użytkownik korzystając z niniejszego serwisu zgadza się przestrzegać spisanych tu warunków.

Prawa autorskie

© Copyright by CEDEKA Centrum Doskonalenia Kadr 2005-2023

Wszystkie prawa do całej zawartości serwisu internetowego (witryny internetowej) firmy CEDEKA Centrum Doskonalenia Kadr są zastrzeżone o ile nie zostały oznaczone inaczej.

Wykorzystywanie treści publikowanych na tej stronie jest dopuszczalne wyłącznie do celów prywatnych. Treści publikowane na stronie internetowej CEDEKA Centrum Doskonalenia Kadr są chronione prawami autorskimi.

Do wszelkich materiałów zamieszczonych w serwisie stosują się przepisy Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

CEDEKA Centrum Doskonalenia Kadr zezwala na kopiowanie/drukowanie stron lub fragmentów serwisu pod warunkiem nienaruszania praw autorskich lub też po otrzymaniu pisemnej zgody na wykorzystanie materiałów umieszczonych na stronie, pod warunkiem przestrzegania warunków związanych z zezwoleniem.

Publikowanie materiałów tekstowych oraz graficznych w całości, w częściach lub jakkolwiek zmienionej formie, w innym miejscu niż na stronach www.cedeka.pl jest bez pisemnej zgody zabronione.Szybki kontakt

tel. 602 243 808

Szkolenia otwarte
   Hotel
   Gastronomia
   Zarządzanie
   Marketing / sprzedaż
   Kalendarium szkoleń
Szkolenia zamknięte

E-learning

Doradztwo
O nas
   Kontakt
   Referencje
   Trenerzy
   Zasady użytkowania
   Polityka prywatności
Kursy zawodowe

BHP
CeDeKa Centrum Doskonalenia Kadr
86-105 Świecie, ul. Jana Kiepury 30
tel. 52 562 60 61
fax 52 522 21 31
biuro@cedeka.pl

Copyright © 2005-2023 Szkolenia CeDeKa